Predstavite se

Upoznavanje i slobodna diskusija
User avatar
Alek
Gavran
Posts: 47
Joined: 02 Apr 2020, 13:48
Location: Istočna Srbija
Contact:

Re: Milos

Post by Alek »

Losmi81 wrote:
03 Jan 2021, 15:11
Posovanje svima :D dugo godina se bavim organskom proizvodnjom,arhitipskom gradnjom i generalno radim na tome da se izgradi pa recemo jedna vrsta "zadruge" :) Eko zadruge..sa obnovljivim siseom,energije i same prirode.To je u sustini samoobnovljivo.Na Tari se moze zapoceti to o cemu pisem a nastavak sledi :) ..kod nas je problem sto postoji blokada i realizacija je teska zbog nas samih a vreme ide :) elem
Zanimljivo! Na kojoj ste nadmorskoj visini? :)
User avatar
IgorM
Posts: 10
Joined: 19 Feb 2021, 03:54

Re: Predstavite se

Post by IgorM »

Pozdrav svima. Pola života sanjam o sopstevenom imanju. Skupljam novac za neki salaš sa pristojnom količinom zemlje. Prošao sam kroz većinu aspekata renoviranja kuća, pa i izrade radioničkog nameštaja i renoviranja nameštaja za životni prostor. Reciklaža i renovacija su moj pristup. Ali ne odbacujem mogućnost novogradnje... zemunica 😊
Myrtle
Posts: 1
Joined: 26 Jun 2021, 12:14

Re: Predstavite se

Post by Myrtle »

Zdravo svima,

Ja sam Mirta. Dopada mi se koncept Markovog Potoka i života u skladu sa permakulturnim principima. Trenutno sam u fazi istraživanja i sticanja znanja. Moj dečko, njegova porodica i ja smo zimus kupili vikendicu na 70 ari placa. Ravničarski je predeo, Mačva, pa to nije neko rešenje na duže staze, ali gajimo baštu bez pesticida i učimo, a na jesen ćemo posaditi voćnjak. Planiramo, kada se još malo izigramo u gradu, da krenemo u ostvarivanje projekta zajednice. :D
User avatar
Alek
Gavran
Posts: 47
Joined: 02 Apr 2020, 13:48
Location: Istočna Srbija
Contact:

Re: Predstavite se

Post by Alek »

Myrtle wrote:
26 Jun 2021, 12:28
Zdravo svima,

Ja sam Mirta. Dopada mi se koncept Markovog Potoka i života u skladu sa permakulturnim principima. Trenutno sam u fazi istraživanja i sticanja znanja. Moj dečko, njegova porodica i ja smo zimus kupili vikendicu na 70 ari placa. Ravničarski je predeo, Mačva, pa to nije neko rešenje na duže staze, ali gajimo baštu bez pesticida i učimo, a na jesen ćemo posaditi voćnjak. Planiramo, kada se još malo izigramo u gradu, da krenemo u ostvarivanje projekta zajednice. :D
Neka je sa srećom :D
markopop
Posts: 3
Joined: 07 Apr 2020, 18:59

Re: Predstavite se

Post by markopop »

Pozdrav svima zovem se Marko Popović
zavrsio informatiku, ali bezim sto dalje od racunara u brda i planine sa decom,
2 dece, 8 i 5

Bavimo se proizvodnjom prirodnih preparata na bazi bilja, tinktura i melema, prirodnih šampona.
u potrazi smo za imanjem, problem je sto nismo bas finansijski potkovani.
User avatar
Alek
Gavran
Posts: 47
Joined: 02 Apr 2020, 13:48
Location: Istočna Srbija
Contact:

Re: Predstavite se

Post by Alek »

markopop wrote:
17 May 2022, 09:11
Pozdrav svima zovem se Marko Popović
zavrsio informatiku, ali bezim sto dalje od racunara u brda i planine sa decom,
2 dece, 8 i 5

Bavimo se proizvodnjom prirodnih preparata na bazi bilja, tinktura i melema, prirodnih šampona.
u potrazi smo za imanjem, problem je sto nismo bas finansijski potkovani.
Dobro nam došao!

Mnogi od nas koji smo prešli u brda smo to učinili upravo preko računara, a mnogi od nas i nastavljamo da neko vreme provodimo ispred njega zbog zarade. Osvežavajuće je videti pristupe koji idu drugim putem. Srećno!
omerowitz
Posts: 1
Joined: 28 Aug 2022, 14:27

Re: Predstavite se

Post by omerowitz »

Ja sam Zlatan Omerović iz Tuzle, sjeveroistočna Bosna.

Privatni sam poduzetnik, libertarijanac u duši i veliki ljubitelj prirodnog ljudskog staništa - duboke prirode.

Dolazim ovdje nakon Agelast-a :)
User avatar
Alek
Gavran
Posts: 47
Joined: 02 Apr 2020, 13:48
Location: Istočna Srbija
Contact:

Re: Predstavite se

Post by Alek »

omerowitz wrote:
28 Aug 2022, 14:33
Ja sam Zlatan Omerović iz Tuzle, sjeveroistočna Bosna.

Privatni sam poduzetnik, libertarijanac u duši i veliki ljubitelj prirodnog ljudskog staništa - duboke prirode.

Dolazim ovdje nakon Agelast-a :)
Dobro nam došao! :D
Maksim
Posts: 2
Joined: 02 Jan 2023, 22:23

Dobar dan na zelenaciju

Post by Maksim »

Cao svima!

Kupih plac od 4ha u selu kod Požege, ove godine planiram da se preselim sa svojim pčelicama i da za ovu godinu iskopam jezero (ako neko ima iskustva super!), izgradim letnji paviljon, pustim neke životinjice i posadim baštu :)

Imam 25 god. i bavim se frilansingom (software engineering)...
Post Reply